معرفی نسخه‌های جدید T پورشه ۷۱۸ باکستر و کیمن

پورشه ۹۱۱ کررا T در بین طرفداران محبوبیت زیادی به دست آورده و این شرکت هم با توجه به موفقیت خودروی یاد شده اقدام به معرفی مدل جدید ۷۱۸ T کرده است.

new porsche 718 t 15 - معرفی نسخه‌های جدید T پورشه 718 باکستر و کیمن

این نسخه که در دو خودروی باکستر و کیمن قابل سفارش است نیروی خود را از پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۹۵ اسب بخار و گشتاور ۳۸۰ نیوتون متر می‌گیرد. این پیشرانه می‌تواند با یک گیربکس ۶ سرعته دستی یا PDK سفارشی همراه شود.

new porsche 718 t 18 - معرفی نسخه‌های جدید T پورشه 718 باکستر و کیمن

پیشرانه‌ی یاد شده باعث ایجاد شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت ۴٫۹ ثانیه‌ای در مدل‌های دستی می‌شود اما شتاب مدل‌های مجهز به گیربکس PDK حدود دودهم ثانیه کمتر است. البته شتاب این دو خودرو در حالت اسپورت پلاس به ۴٫۵ ثانیه بهبود یافته و حداکثر سرعت هم به ۲۷۵ کیلومتر در ساعت می‌رسد.

new porsche 718 t 9 - معرفی نسخه‌های جدید T پورشه 718 باکستر و کیمن

اگرچه پیشرانه‌ی این مدل جدید از نسخه‌ی استاندارد گرفته شده اما ۷۱۸ T به سیستم مدیریت سیستم تعلیق فعال پورشه مجهز است که باعث کاهش ۲۰ میلی‌متری ارتفاع شده است. این خودرو همچنین از دسته‌موتورهای فعال، دیفرانسیل عقب قفل شونده و تکنولوژی هدایت گشتاور سود می‌برد.

new porsche 718 t 17 - معرفی نسخه‌های جدید T پورشه 718 باکستر و کیمن

new porsche 718 t 16 - معرفی نسخه‌های جدید T پورشه 718 باکستر و کیمن

تغییرات صورت گرفته در بدنه‌ی خودرو نسبتاً کم بوده و از جمله ویژگی‌های متمایز ۷۱۸ T می‌توان به پوشش خاکستری آینه‌های جانبی و رینگ‌های ۲۰ اینچی اشاره کرد. این خودرو همچنین از سیستم اگزوز اسپورت و نوارهای جانبی با نشان ۷۱۸ باکستر T یا ۷۱۸ کیمن T برخوردار می‌باشد.

new porsche 718 t 3 - معرفی نسخه‌های جدید T پورشه 718 باکستر و کیمن

new porsche 718 t 10 - معرفی نسخه‌های جدید T پورشه 718 باکستر و کیمن

تغییرات رخ داده در کابین قابل‌توجه‌تر هستند چراکه این دو خودرو دارای فرمان اسپورت و صندلی‌های مشکی با نشان ۷۱۸ روی پشت‌سری‌ها هستند. رانندگان همچنان شاهد تریم مشکی براق، رکاب‌های داخلی متفاوت با نشان‌های باکستر و کیمن و… خواهند بود.

 

یکی از بزرگ‌ترین تغییرات رخ داده حذف سیستم اطلاعات سرگرمی است که به خاطر کاهش وزن حذف شده اما مشتریان می‌توانند در صورت تمایل آن را بدون هزینه‌ای اضافی سفارش دهند.

new porsche 718 t 7 - معرفی نسخه‌های جدید T پورشه 718 باکستر و کیمن

 

پورشه هنوز به قیمت این خودروی جدید اشاره نکرده اما خاطرنشان ساخته قیمت آن‌ها مناسب خواهد بود. این برند می‌گوید: “خریداران ۷۱۸ T خواهند توانست از مزیت قیمتی کمتر در مقایسه با مدل پایه با تجهیزات مشابه لذت ببرند.”