همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک

پس از کمپین تیزری طولانی‌مدت، سرانجام ب‌ام‌و اقدام به رونمایی از شاسی‌بلند لوکس X7 کرد. از زمان معرفی تاکنون نظرات زیادی درباره‌ی این شاسی‌بلند پرچم‌دار منتشر شده است. از طرفداران سرسخت ب‌ام‌و گرفته تا افرادی که اطلاع چندانی از صنعت خودرو ندارند دو نظر درباره این خودرو داشته‌اند: یا آن را دوست دارند و یا از آن متنفرند.

2019 bmw x7 walkaround lead13 538x303 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک

 

 

 

 

 

 

اما یک نکته را در نظر داشته باشید. معمولاً نظر افراد درباره طراحی یک خودرو با دیدن آن از نزدیک تغییر می‌کند. RoCars شانس روبرو شدن با شاسی‌بلند X7 از نزدیک را دارد. اگرچه ما منتظر تماشای این خودرو در نمایشگاه لس‌آنجلس هستیم اما ویدئوهای باکیفیتی که منتشر می‌شود خیلی بهتر از تصاویر خبری منتشر شده توسط خود خودروساز می‌باشند.

 1222 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک

 

 

 

 

 

 

 

زمانی که دوربین وارد کابین X7 می‌شود حس بهتری از چگونگی حمل سرنشینان در این خودروی بزرگ خواهیم داشت. واضح است که صندلی‌های ردیف دوم کاملاً جادار و راحت هستند اما درباره‌ی صندلی‌های ردیف سوم تاشونده کمی نگران هستیم. با توجه به ابعاد X7 به نظر نمی‌رسد فضای زیادی برای سرنشینان ردیف سوم وجود داشته باشد. با در نظر گرفتن این نکته که X5 هم به‌صورت سه ردیفه در دسترس است بنابراین حس ما می‌گوید تنها مزیت X7 از این نظر شاید فضای بار بیشتر در عقب باشد.

01 1 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک 02 1 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک

03 1 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک 04 1 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک

اما بیرون خودرو را هم نگاه بکنیم. جلوپنجره کلیوی شکل ب‌ام‌و بزرگ‌تر از هر زمان دیگری بوده اما به نظر می‌رسد در ویدئو خیلی روی آن تأکید شده است. این بخش از خودرو کمی ظریف‌تر از آنچه در تصاویر دیده‌ایم به چشم می‌آید. این موضوع جالب است چراکه خودرویی که مشاهده می‌کنیم از نوع M50d است و نسخه کامل M نیست.

05 1 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک 06 1 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک

07 1 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک 08 1 - همراه با ب‌ام‌و X7 از نمای نزدیک