خانه / خودرو / اخبار و مقالات خودرو / پورشه ۹۸۸، تصوری ناب از سوپرکار پیشرانه وسط جدید

پورشه ۹۸۸، تصوری ناب از سوپرکار پیشرانه وسط جدید

اگر خبرهای منتشر شده صحیح باشند، پورشه در حال توسعه‌ی یک رقیب پیشرانه وسط برای خودروهایی همچون فراری ۴۸۸ GTB، مک لارن ۷۲۰S و لامبورگینی اوراکان می‌باشد.

اگرچه هنوز مشخص نیست چنین پروژه‌ای در دست اقدام است یا خیر، رندرهایی در فضای مجازی منتشر شده که طراحی بالقوه‌ی چنین سوپرکاری را نشان می‌دهند.

این رندر مجازی پورشه ۹۸۸ ویژن نام داشته و توسط Invisive تهیه شده است. با الهام گرفتن از محصولات متنوع پورشه، این سوپرکار کاملاً خاص به نظر می‌رسد و با دیدن آن ذهن‌ها سریعاً به سمت پورشه می‌رود.

در نمای جلو برخی از جنبه‌های طراحی واقعاً برجسته بوده که مهم‌ترین آن قوس‌های چرخ پف‌کرده‌ی خاص محصولات پورشه است. همچنین یک کاپوت گیرا با خطوط تیز بکار رفته است. از چراغ‌های جلوی LED و ورودی‌های هوای مشابه به جدیدترین نسل ۹۱۱ هم نباید غافل شد.

از آنجایی که در این رندرها پیشرانه در وسط دو اکسل قرار گرفته بنابراین شکل کلی خودرو به نوعی شبیه هایپرکار ۹۱۸ اسپایدر است. به عنوان نتیجه، ورودی‌های هوای بزرگی در کناره‌ها برای تغذیه‌ی پیشرانه در نظر گرفته شده است. همچنین یک خط سقف با ارتفاع پایین و پوشش شیشه‌ای پیشرانه هم در نظر گرفته شده است. طراحی الهام گرفته از ۹۱۸ در چراغ‌های عقب و بال عقب چشمگیر هم مشهود است.

Invisive حتی زمان مناسبی را صرف طراحی کابین این سوپرکار مجازی کرده و در آن می‌توانیم صندلی‌های اسپورت و ارگونومیک، پشت آمپرهای کاملاً دیجیتال و غربیلک فرمان اسپورت و دو پره را ببینیم.

امتیازدهی به نوشته:

User Rating: ۵ ( ۲ votes)

درباره‌ی آرمین ابوالفتحی

همچنین ببینید

پورشه ماکان ۲۰۱۹ فیس‌لیفت

در یک جمله می‌توان گفت پورشه برای فیس لیفت شاسی‌بلند ماکان ۲۰۱۹ خیلی به زحمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 18 =