چرا کار در اینترنت فوق العاده است؟

مزایای کار اینترنتی

شیرین ترین کار دنیا

راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی یکی از شیرین ترین کارهای دنیاست چرا؟
چون مزایای متعددی دارد و اگر ذره ای به دنیای اینترنت و کامپیوتر علاقه مند باشید می توانید از این راه پولهای خیلی خوبی دربیاورید و با اعتماد به نفس بالا به کاری بپردازید که از آن هم لذت زیادی ببرید هم درآمد خیلی خوبی داشته باشید.

کار برای خودتان

اولین مزیتی که کسب و کارهای اینترنتی دارند این است که برای خودتان کار می کنید و هر تلاشی که برای کارتان انجام دهید مستقیما سودش توی جیب خودتان خواهد رفت ولاغیر. این خیلی عالی است، چون به آدم انگیزه فوق العاده ای برای ادامه مسیر و تحمل سختی ها می دهد.

رضایت شغلی

این هم دلیل مهم دیگری است که در صورت علاقمندی به دنیای مجازی، می توانید واقعا آن را احساس کنید و لذت ببرید. وقتی کاری را انجام دهید که از آن لذت می برید پس قطعا از آن رضایت شغلی هم خواهید داشت و مشتاقانه به کارتان ادامه می دهید.

عدم دستور پذیری

چند نفر از شما از اینکه تحت سلطه کسی باشید متنفرید؟ از اینکه به این و آن حساب پس بدهید و مجبور باشید برای حقوق سرماه تان هر تحقیری را تحمل کنید انزجار دارید؟ چند نفر در محیطی کار کردید یا می کنید که همین شرایط تلخ را دارد اما بخاطر اینکه به حقوقش نیاز دارید مجبورید تحمل کنید؟
وقتی برای خودتان کار می کنید آن هم در اینترنت با تکنولوژی ها و امکانات جذاب، دستورپذیری از دیگران کاملا بی معنا می شود یعنی عنان همه چیز در اختیار شماست، این شمایید که تصمیم می گیرید کی کار کنید؟ چقدر کار کنید؟ چطور کار کنید؟ با چه کسانی کار کنید؟ و حتی میزان درآمدتان چقدر باشد؟

شاید باورش برای تان سخت باشد اما واقعا حقیقت دارد و هرچقدر بهتر مهارت های کسب و کار در اینترنت را یاد بگیرید همان میزان بهتر و سریعتر می توانید از این مزایا برخوردار شوید.

زمان کاری کم و دلخواه

این هم خیلی مهم است چون شاید شما همین الان شغلی داشته باشید که از آن زندگی تان را اداره می کنید اما از درآمد آن راضی نیستید و دوست دارید شغلی با درآمد اضافی در کنار شغل اول تان داشته باشید بسیار خوب چرا یک کسب و کار اینترنتی را امتحان نمی کنید؟ یک کار اینترنتی به شما این امکان را می دهد که در تایم دلخواه خودتان کار کنید بعنی کار پاره وقت با درآمد معقول اینطوری بدون ریسک کار جدیدتان را شروع می کنید و هر زمان به درآمد دلخواه تان رسید می توانید از شغل اول تان کنار روید و تمام وقت فقط روی کار اینترنتی تان متمرکز شوید.

کسب و کار اینترنتی یعنی آزادی، یعنی لذت، یعنی تلاش با ارزش، یعنی خدمت حقیقی به مردم و یعنی کار کردن برای چیزی که همیشه دوستش داشته اید.

اوقات فراغت

از این مورد می دانم خیلی از شما واقعا دل پری دارید مخصوصا اگر کارمند هستید بهتر معنای کلمه بالا را درک می کنید که چقدر تلخ است باید از اول هفته تا آخر هفته کار کنید برای یک آخر هفته و در طول سال هم از مرخصی های بسیار محدودی استفاده کنید برای احتمالا یک مسافرت کوتاه چند روزه، در حالی که وقتی در اینترنت کار می کنید اوقات فراغت شما بسیار فراگیر است و کاملا دست شماست که چه زمانی را به تفریح و خوش گذرانی اختصاص دهید.
حتی در پر مشغله ترین حالت بار هم زمان بسیار زیادی برای تفریح کردن خواهید داشت که این فوق العاده است.

آرامش روحی روانی

وقتی مشغول کاری هستید که از آن لذت می برید، تمام ساعات کارتان به نوعی به لذت بردن تبدیل می شود و چون استرس های شما به شدت کم می شوند، پس آرامش روحی روانی بیشتری هم خواهید داشت که خود همین باعث بهتر شدن عملکرد شما و آرامش بیشتر در زندگی شخصی تان می شود. برای همین از نظر من کار اینترنتی واقعا یکی از شیرین ترین کارهای دنیاست.

درآمد بالا

وقتی صحبت از کار می کنیم اولین چیزی که همه به ذهنشان می رسد میزان درآمد از کار است، وقتی صحبت از کسب و کار اینترنتی می کنیم آن هم به صورت شخصی، یعنی درآمد شما هیچ سقفی ندارد و می توانید هر چقدر که باورتان شود از آن پول درآورید. اگر باورتان ۱ میلیون تومان است همان میزان درآمد شما خواهد بود و اگر ۱۰ میلیون تومان همان قدر. اما نکته مهم اینجاست که وقتی این کار را اصولی و خوب یاد بگیرید این شمایید که تصمیم می گیرید این ماه چقدر درآمد داشته باشید؟

در واقع این که درآمد این شغل بصورت شناور است یکی از مزایای کسب و کار اینترنتی است چون اگر قرار بود همیشه در یک حد ثابتی درآمد داشته باشید احتمالا هیچوقت رشد نمی کردید و همیشه در همان حد می ماندید؛ ولی وقتی می دانید که می توانید بیشتر هم درآورید، پس بیشتر تلاش می کنید بیشتر وقت می گذارید و در نهایت بیشتر هم در خواهید آورد.

همینقدر بدانید که افراد عاشق این کسب و کار، درآمدهای واقعا بی نظیری برای خودشان ساخته اند که از نظر اکثر مردم عادی یک رویاست ولی برای آنها حقیقتی در دسترس. کمی خلاق بودن، میزان زیادی تلاش و یادگیری مستمر آنها را به افراد واقعا ثروتمندی در ایران تبدیل کرده است، جالب اینکه بیشتر آنها کمتر از ۳۵ سال سن دارند و به قول جمله معروف فیلم مارمولک، به تعداد آدم های روی زمین راه هست برای پول درآوردن و ثروتمند شدن از اینترنت.

بله اینها فقط گوشه ای از لذت های این دنیای پر فراز و نشیب بود که شما هم می توانید از آنها بهره مند شوید به شرط اینکه واقعا طالب یادگیری باشید و فکر نکنید کار اینترنتی یعنی کلیک کردن، عضور شدن در سایتها، ارسال ایمیل برای هزاران نفری که نمی شناسیم، فروش محصولات زرد، فریب کاربران و…

بلکه کسب و کار اینترنتی اصول دارد، قانون دارد، راه دارد، مثل هر کاری مستلزم ابزار است، مستلزم تلاش است و نیاز به یادگیری. تنها افرادی در این راه موفق می شوند که قبل از اینکه به فکر پول باشند به کار در اینترنت علاقه مند باشندافرادی که فقط دنبال پول هستند و هیچ چیز دیگری برای شان مهم نیست بهتر است هرگز سمت کسب و کارهای اینترنتی نیایند.