گوشی تاشدنی سامسونگ ۱۷۵۲ دلار قیمت خواهد داشت

گزارش‌های اخیر حاکی از آن هستند که گوشی تاشدنی سامسونگ قیمتی بالا خواهد داشت؛ حتی بالاتر از آیفون ۱۰ اس مکس اپل.

سامسونگ در جریان برگزاری نطق اصلی کنفرانس SDC 2018 از نسل جدید نمایشگرهای خود تحت عنواناینفینیتی فلکس رونمایی کرد؛ این نمایشگر جدید، روی دستگاهی به‌نمایش گذاشته شد که بیشتر شبیه نمونه‌ی اولیه‌ی گوشی تاشدنی سامسونگ (که خیلی‌ها از آن به گلکسی F یا گلکسی X یاد می‌کنند) به‌نظر می‌رسید.

اخیرا در شایعه‌ای به قیمت احتمالی گوشی تاشدنی Samsung دامن زده شده است که اگر صحت داشته باشد، گلکسی اف را به محصولی بسیار گران‌قیمت تبدیل خواهد کرد.

تحلیلگران وب‌سایت کُره تایمز به‌تازگی مدعی شده‌اند که سری جدید گوشی‌های هوشمند (گوشی‌های تاشدنی) قرار است نسبت به گوشی‌های امروزی گران‌قیمت‌تر باشند؛ بر این اساس پیش‌بینی می‌شود که گوشی تاشدنی سامسونگ بدون در نظر گرفتن مبالغ مربوط به عوارض، حدودا ۱٬۳۶۵ پوند قیمت داشته باشد.

کیم جنگ-یئول، مدیر بخش تحقیقات شرکت Golden Bridge Investment که منبع اصلی این ادعاها به‌شمار می‌آید، در کنار این‌ موارد گفته است که گوشی تاشدنی سامسونگ در حالت بازشده دارای نمایشگر ۷.۳ اینچ OLED و در حالت تاشده دارای نمایشگر ۴.۵ اینچ خواهد بود. 

گفته می‌شود که کره‌ای‌ها قصد دارند گوشی تاشدنی خود را اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی به‌صورت رسمی رونمایی کنند؛ پیش‌بینی می‌شود که فروش این گوشی، در همان زمان آغاز شود. 

از آنجایی که سامسونگ طی چند وقت اخیر همواره تاریخ رونمایی از گوشی تاشدنی خود را به تاخیر انداخته است، نمی‌توانیم تاریخ دقیقی را حدس بزنیم.